Gwintownik ręczny M18, komplet 3 szt. (RM ≤ 850), DIN-352 INOX HSS - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacje:
- Gwintowniki ręczne M18 do gwintu metrycznego zwykłego (komplet 3 sztuk).
- Mocowanie w pokrętce zapewnia pewny chwyt.
- Przed przystąpieniem do gwintowania należy nawiercić otwór.
- Do wydajnej obróbki należy użyć preparatów do gwintowania.
- Zastosowanie przedłużki ułatwia obróbkę trudno dostępnych otworów.
- Wykonane ze stali szybkotnącej HSS.
- Narzędzie wykonano wg normy DIN-352 INOX.
- Tolerancja: ISO-2 6H.
- Typ otworu: przelotowy, nieprzelotowy.
- Nakrój: A.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | M18 |
| P | 2,5 mm |
| L | 112 mm |
| l | 37 mm |
| d | 14 mm |
| Chwyt: kwadrat | 11,2 mm |
| Otwór pod gwint | 15,5 mm |
| Ilość ostrzy | 4 |
| Kod produktu | 0641-300-100-180 |
Gwintowniki FENES - Informacje techniczne i legenda.
Dane techniczne
| Model | 800 |
| Wytrzymałość | Rm≤800 |
| Norma | DIN 352 |
| Materiał wykonania | HSS |
| Pokrycie | TiN (azotek tytanu) |
| Typ | metryczny zwykły |
| Otwór | przelotowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.