Gwintownik ręczny M12, komplet 3 szt. (RM ≤ 850), DIN-352 INOX HSS - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacja:
- Gwintowniki ręczne M12 do gwintu metrycznego zwykłego (komplet 3 sztuk).
- Mocowanie w pokrętce zapewnia pewny chwyt.
- Przed przystąpieniem do gwintowania należy nawiercić otwór.
- Do wydajnej obróbki należy użyć preparatów do gwintowania.
- Zastosowanie przedłużki ułatwia obróbkę trudno dostępnych otworów.
- Wykonane ze stali szybkotnącej HSS.
- Narzędzie wykonano wg normy DIN-352 INOX.
- Tolerancja: ISO-2 6H.
- Typ otworu: przelotowy, nieprzelotowy.
- Nakrój: A.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | M12 |
| P | 1,75 mm |
| L | 89 mm |
| l | 29 mm |
| d | 9 mm |
| Chwyt: kwadrat | 7,1 mm |
| Otwór pod gwint | 10,3 mm |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Kod produktu | 0641-300-100-120 |
Gwintowniki FENES - Informacje techniczne i legenda.
Dane techniczne
| Gwint | M12 |
| Model | INOX |
| Wytrzymałość | Rm≤1000 |
| Norma | DIN 352 |
| Materiał wykonania | HSS |
| Pokrycie | TiN (azotek tytanu) |
| Typ | metryczny zwykły |
| Otwór | przelotowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.