Grot długi z otworem TORX TX15 x 89 mm - LUNA (212280606)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacja:
- Grot przedłużony (89 mm) typu TX z otworem do śrub z gniazdem TX z czopem centralnym.
- Końcówka kompatybilna z gniazdami gwiazdkowymi 6-kątnymi systemu TX.
- Nacięcie minimalizuje straty przy przenoszeniu momentu obrotowego.
- Chwyt 6-kątny 1/4".
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chwyt | 1/4", 6-kątny |
| Rozmiar | TX15 |
| Długość | 89 mm |
| Rozmiar opakowania | 7 x 45 x 110 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Kod produktu | LUN_212280606 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy LUNA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Typ | torx |
| Długość | 89 mm |
| Grot | TORX 15 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.