Frez węglikowy do aluminium 8 mm DOLFA 1-AL | 1-ostrzowy | krótki | DIN 6535 HA - DOLFAMEX 0641-551-965604
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Frezy trzpieniowe DOLFA 1-AL do obróbki metali lekkich, 1-ostrzowe, z czołem płaskim, chwyt walcowy gładki.
- Linia śrubowa rowków wiórowych λ=30°, promieniowy kąt natarcia γ=22°, wysokiej jakości powierzchnie skrawające oraz inne, zaawansowane cechy konstrukcyjne pozwalają na bardzo wydajną obróbkę aluminium, miedzi i tworzyw sztucznych.
- Możliwość pracy bokiem oraz zagłębiania się wzdłuż osi narzędzia.
- Szeroko stosowane podczas prac na ploterach tnących.
- Frezy wykonane są z drobnoziarnistych węglików spiekanych.
- Niepowlekane.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 8,0 mm |
| d(h6) | 8,0 mm |
| L | 63 mm |
| l | 20 mm |
Dane techniczne
| Przeznaczenie | do metali lekkich i tworzyw sztucznych |
| Chwyt | 8 mm |
| Liczba ostrzy | 1 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | VHM |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.