Frez trzpieniowy do fazowania krawędzi | F45 6 mm | 4-ostrzowy | 45° | chwyt walcowy gładki | DIN 6535-HA - DOLFAMEX 0641-579Y210108
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Frez trzpieniowy do fazowania krawędzi wykonany wg, DIN 6535-HA.
- Pozwala na wydajne fazowanie pod kątem 45° krawędzi prosto i krzywoliniowych w stalach i żeliwach o twardości do 63 HRC.
- Możliwe jest fazowanie krawędzi otworów o dowolnych średnicach (powyżej Ø1).
- Frez wykonany ze stali szybkotnącej HSS oraz pokryty powłoką PVD.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D (h6) | 6 mm |
| L | 60 mm |
| l | 14 mm |
| d* | 1 mm |
| Kod produktu | 0641-579Y210108 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 6 mm |
| Chwyt | 6 mm |
| Liczba ostrzy | 5 |
| Materiał wykonania | HSS |
| Typ | trzpieniowy |
| Kąt przystawienia | 45° |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.