Frez trzpieniowy 1-ostrzowy do otworów odwadniających w stolarce z PVC, NFPo HSS - 12x28x100MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacje:
- Frez trzpieniowy 12 mm 1-ostrzowy do otworów odwadniających w stolarce z PVC
- Narzędzie do obróbki metali lekkich i tworzyw sztucznych
- Frez wykonany ze stali szybkotnącej z zawartością kobaltu (HSS-E) wg normy NFPo
- Chwyt walcowy gładki wg DIN 1835-A o średnicy 8 mm
- Stosowany do obróbki materiałów: aluminium, miedź, stopy aluminium, stopy miedzi, tworzywa sztuczne
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 12 mm |
| d | 8 mm |
| l | 28 mm |
| L | 100 mm |
| Kod produktu | 0641-519-200-810 |
Frezowanie i rozwiercanie - informacje techniczne wg FENES
Dane techniczne
| Średnica freza | 12 mm |
| Przeznaczenie | do metali lekkich i tworzyw sztucznych |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Chwyt | 8 mm |
| Liczba ostrzy | 1 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS-E |
| Długość robocza | 28 mm |
| Typ | trzpieniowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.