Frez trepanacyjny ze stali HSSR 13x25 - ZALCO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacja:
- Wiertło przeznaczone do wiercenia w szynach
- Możliwość wiercenia otworów w pełnym materiale
- Brak konieczności wiercenia wstępnego
- Niewielkie zapotrzebowanie na moc doprowadzaną
- Bez konieczności gratowania
- Możliwość stosowania w wielu urządzeniach
- Wysoka wydajność wiercenia
- Bez konieczności prowadzenia
- Wiertło wykonane z HSSR
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wiertła(D) | 13 mm |
| Długość robocza(l1) | 25 mm |
| Materiał ostrza | HSSR |
| Kod produktu | ZAL_HSSR_13x25 |
Dane techniczne
| Długość robocza | 25 mm |
| Chwyt | 3/4" |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 12,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.