Frez składany nasadzany 34 mm czołowy do fazowania | 3-ostrzowy - 220.599 - 34 - 24 - 27/25° - DOLFAMEX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Frez składany nasadzany czołowy.
- System mocowania płytek: S.
- Głowica frezarska dokręcana śrubą imbusową w trzpieniu frezarskim ze średnicą mocowania 27 mm.
- Do stosowania w obrabiarkach konwencjonalnych oraz CNC.
- Płytki skrawające nie wchodzą w skład wyposażenia, sprzedawane są oddzielnie na pojedyncze sztuki.
- Typ mocowanej płytki: AP..1604..
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Symbol | 220.599 - 34 - 18 - 27/25° |
| D | 34 mm |
| d | 27 mm |
| H | 55 mm |
| h | 33 mm |
| B | 12,4 mm |
| c | 7 mm |
| amax | 18 mm |
|
α |
25° |
| z (liczba ostrzy) | 3 |
| D1 | 113,1 mm |
Części zamienne:
| Płytki wymienne | Śruba zaciskowa | Klucz Torx | Śruba trzpienia | Klucz 6-kątny |
|---|---|---|---|---|
| AP.. 1604.. | C14 - M4 x 10,5 | T15IP typ 151 | M12 x 35 | 10 SMS - 795 |
Dane techniczne
| Typ | nasadzany walcowo-czołowy |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Średnica freza | 34 mm |
| Płytka do frezowania | APLX |
| Kąt przystawienia płytki | 25° |
| Średnica chwytu | 27 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.