Docisk boczny GN 9190.1-14-M12-E-G z gwintem zaciskowym - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykonanie:
- Typ E: z radełkowaną powierzchnią dociskową szczęk
- Typ P: z pryzmatyczną powierzchnią dociskową szczęk
Kod:
- G: Skok zaciskający z wkrętem dociskowym z kulką
- K: Skok mocujący regulowany dźwignią nastawną
Mechanizm dociskowy
- stal hartowana
- Oksydowane na czarno
Nakrętka do rowka teowego
- Stal oksydowana na czarno
- Klasa wytrzymałości 10
Śruba z łbem walcowym DIN 912
- Stal oksydowana na czarno
- Klasa wytrzymałości 12.9
Wkręt dociskowy z kulką
- Stal oksydowana na czarno
- kulka hartowana
Zestaw zaciskowy dla typu (K)
- Odlew z cynku
Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
Kolor czarny RAL 9005, wykończony na mat
- Korpus z gwintem
Stal oksydowana na czarno
kulka hartowana
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| a (szerokość rowka) | 14 mm |
| d1 | M 12 |
| Fs w [kN] | 15 mm |
| b | 48 mm |
| d2 | 12.5 mm |
| d4 | M 12 |
| h1 | 37 mm |
| h2 | 30 mm |
| h3 | 11 mm |
| l1 | 72 mm |
| l2 | 40 mm |
| l3 | 44 mm |
| l4 | - |
| s (skok zacisku) | 4 |
| Maksymalny moment dokręcania MA w Nm | 9 |
| Waga | 831 g |
Dane techniczne
| Szerokość rowka [mm] | 14 |
| Gwint | M12 |
| Typ nakrętki | teowe (RLV) |
| Materiał wykonania | stal |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.