Koło ręczne z rękojeścią obrotową GN 322.3-125-B12-R - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rękojeść obrotowa w kołach ręcznych, w pozycji roboczej, jest zablokowana w gnieździe stożkowym.
Aby złożyć rękojeść należy ją odciągnąć w kierunku osiowym. Sprężyna blokuje rękojeść w obu pozycjach (złożonej i rozłożonej).
Wykonania:
- Typ R: z rękojeścią składaną
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
- Aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony i polerowany
- Pozostałe powierzchnie piaskowane na mat
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeści obrotowe, składane GN 798.3
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Mechanizm powrotny
- Stal oksydowana na czarno
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 125 mm |
| d2H7 | 12 mm |
| d3 | 31 mm |
| b | 24.5 mm |
| c | 6.5 |
| l1 | 18 mm |
| l2 | 44 mm |
| l3 | 60 mm |
| r | 50 mm |
| Ø Uchwytu | 22 mm |
| Waga | 440 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękjeść obrotowa, składana |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 125 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.