Koło ręczne wieloramienne ze stali nierdzewnej GN 949-140-B14-D - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konstrukcja kół ręcznych GN 949, wykonanych ze stali nierdzewnej spełnia wymagania norm higienicznych.
Rękojeść obrotowa jest wykonana z duroplastu, który zapewnia dobrą odporność na działanie czynników chemicznych.
- Podkładki stożkowe ze stali nierdzewnej GN 184.5 (do zabezpieczenia osiowego)
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: z rękojeścią obrotową
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
-
Odlew precyzyjny ze stali nierdzewnej
- AISI CF-8
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Powierzchnia piaskowana na mat
Rękojeść ze stali nierdzewnej:
- Tworzywo, duroplast, kolor czarny wykończony na połysk
- Trzpień obrotowy, stal nierdzewna AISI 304
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 140 mm |
| d2h8 | 14 mm |
| d3 | 28 mm |
| b | 10 mm |
| l1 | 18 mm |
| l2 | 30.5 mm |
| l3 | 70.5 mm |
| r | 62 mm |
| Ø Uchwytu | 23 mm |
| Ilość ramion | 3 |
| Waga | 700 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 14 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 140 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.