Koło ręczne wieloramienne ze stali kwasoodpornej GN 950.6-200-K18-F - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymiary kół ręcznych trójramiennych, ze stali kwasoodpornej GN 950.6 pokrywają się z wymiarami kół ręcznych aluminiowych lub żeliwnych DIN 950.
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: z rękojeścią obrotową
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
-
Odlew precyzyjny ze stali nierdzewnej
- AISI 316
- Odporność na działanie kwasów (jakość A4)
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony i polerowany
- Powierzchnia niepoddana obróbce, kulowana na mat
Rękojeść ze stali nierdzewnej:
- AISI 316L
- Odporność na działanie kwasów (jakość A4)
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2h9 | 18 mm |
| d3 | 37 mm |
| d4 | M 10 |
| b | 20 mm |
| l1 | 24 mm |
| l2 | 44.5 mm |
| l3 | 77 mm |
| r | 80 mm |
| Ø Uchwytu | 25 mm |
| Ilość ramion | 3 |
| Waga | 2000 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 18 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.