Koło ręczne wieloramienne GN 950.1-GG-125-K14-D - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koła ręczne wieloramienne GN 950.1 różnią się od kół ręcznych DIN 950 średnicą piasty.
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: z rękojeścią obrotową
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
- Odlew żeliwny GG
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony i polerowany
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
- Rowek wpustowy P9 DIN 6885
- Otwory poprzeczne GN 110
Rękojeść obrotowa DIN 98:
- Stal ocynkowana
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 125 mm |
| d2h7 | 14 mm |
| d3 | 34 mm |
| b | 16 mm |
| l1 | 26 mm |
| l2 | 45 mm |
| l3 | 65 mm |
| r | 47 mm |
| Ø Uchwytu | 20 mm |
| Ilość ramion | 3 |
| Waga | 882 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 14 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 125 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.