Koło ręczne wieloramienne GN 324-125-K12-R - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Typ A: bez rękojeści
- Typ R: z rękojeścią składaną
Wersje:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
- Aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeść obrotowa GN 798
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Korpus
- Pokryty warstwą żywicy epoksydowej
- Kolor czarny, wykończony na mat
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 125 mm |
| d2H7 | 12 mm |
| d3 | 31 mm |
| b | 15 mm |
| l1 | 18 mm |
| l2 | 33 mm |
| l3 | 61.5 mm |
| R | 54 mm |
| Ø Uchwytu | 22 mm |
| Waga | 387 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 125 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.