Koło ręczne wieloramienne 80311 VRU.250+I - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Duroplast na bazie fenolu (PF) o dużej wytrzymałości, dodatkowo wzmocniony. Kolor czarny wykończony na połysk.
Wykonania standardowe:
Piasta stalowa oksydowana na czarno, o dużej średnicy, z nieosłoniętym licem i wstępnym nawierceniem.
- VRU.: bez rękojeści.
- VRU+I: z rękojeścią obrotową typ I.301+x z duroplastu.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 249 mm |
| dh9 | 12 mm |
| L | 49 mm |
| B | 30 mm |
| d1 | 68 mm |
| d2 | 105 mm |
| l | 30 mm |
| h | 22 mm |
| H | 80 mm |
| m | M10 |
| R | 99 mm |
| C# [Nm] | 650 |
| L# [J] | 25 |
| Waga | 1910 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | bez otworu |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 250 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.