Koło ręczne pełne łożyskowane ślizgowo GN 323.4-140-K16-D-ZI - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: ze stalową rękojeścią obrotową
Kod:
- Wersja ZI: zasprzęglanie poprzez odciągnięcie
- Wersja DR: zasprzęglanie poprzez pchnięcie
- Aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Korpus koła:
- Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, wykończony na mat
Rękojeść obrotowa GN 598:
- Stal pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, wykończony na mat
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 140 mm |
| d2 H7 | K 16 mm |
| d3 | 32 mm |
| d4 maks. | 21 mm |
| l1 maks. | 32.5 mm |
| l2 | 19 mm |
| l3 | 6 mm |
| l4 | 67.5 mm |
| r | 61 mm |
| w min. | - |
| Ø Uchwytu | 23 mm |
| Zestaw sprzęgłowy | GN 000.4-2 |
| Waga | 650 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 140 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.