Koło ręczne pełne łożyskowane igiełkowo GN 323.5-160-K14-D-DR - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: ze stalową rękojeścią obrotową
Kod:
- Wersja ZI: zasprzęglanie poprzez odciągnięcie
- Wersja DR: zasprzęglanie poprzez pchnięcie
- Aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Korpus koła:
- Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, wykończony na mat
Rękojeść obrotowa GN 598:
- Stal pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, wykończony na mat
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 160 mm |
| d2 H7 | K 14 mm |
| d3 | 33 mm |
| d4 maks. | 21 mm |
| l1 maks. | 48 mm |
| l2 | 20 mm |
| l3 | 14 mm |
| l4 | 82.5 mm |
| r | 71 mm |
| w min. | 4 |
| Ø Uchwytu | 26 mm |
| Zestaw sprzęgłowy | GN 000.5-2 |
| Waga | 1008 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 14 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 160 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.