Koło ręczne pełne łożyskowane igiełkowo GN 321.6-160-K12-D - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: ze stalową rękojeścią obrotową
Korpus koła:
- Aluminium
- Wieniec toczony i polerowany
- Powierzchnie nieobrabiane powleczone żywicą epoksydową, wykończone na mat
Elementy sprzęgła:
- Stal hartowana
- Szlifowane powierzchnie ślizgowe
Zaślepka:
- Tworzywo, kolor jasnoszary
Rękojeść obrotowa GN 598:
- Tworzywo, technopolimer, kolor czarny, wykończony na mat
- Trzpień, stal ocynkowana, pasywacja niebieska
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 160 mm |
| d2 H7 | K 12 mm |
| d3 | 24 mm |
| d4 | 42 mm |
| d5 | 40 mm |
| d6 maks. | 23 mm |
| b | 18 mm |
| h | 7 mm |
| l1 | 45 mm |
| l2 | 58 mm |
| l3 | 82.5 mm |
| r | 71 mm |
| Ø Uchwytu | 26 mm |
| Waga | 952 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 160 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.