Koło ręczne pełne GN 923.7-200-B18-R-SR - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
Koła ręczne pełne, bezpieczne model GN 923.7 wyróżniają się nowoczesnym wyglądem.
Koła te stosuje się wszędzie tam, gdzie rękojeść po wykonaniu pracy nie może pozostawać w pozycji rozłożonej.
Rękojeść należy rozłożyć, a następnie wcisnąć w gniazdo pokonując siłę sprężyny powrotnej. Przykładając siłę do rękojeści w kierunku osiowym możemy swobodnie obracać kołem.
Kiedy rękojeść zostaje puszczona, powraca automatycznie do pozycji złożonej.
Wykonania:
- Typ R: z rękojeścią obrotową
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
Ciśnieniowy odlew z aluminium:
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, RAL 9005, wykończony na mat SW
- Kolor srebrny RAL 9006, wykończony na mat SR
-
Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeść obrotowa, składana, bezpieczna GN 798.7
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Mechanizm powrotny:
- Stal oksydowana na mat
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2 H7 | 18 mm |
| d3 | 23 mm |
| d4 |
42 mm |
| b | 27 mm |
| h | 4 mm |
| l1 | 24 mm |
| l2 | 53 mm |
| l3 | 87.5 mm |
| r | 80.5 mm |
| Ø Uchwytu | 25 mm |
| Zalecana podkładka pod śrubę z łbem stożkowym | GN 184-22 |
| Waga | 1070 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa, składana, bezpieczna |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 18 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.