Koło ręczne pełne GN 923.3-200-B20-R-SR - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
Rękojeść obrotowa w tych kołach, w pozycji rozłożonej jest zablokowana w gnieździe stożkowym. Aby złożyć rękojeść, należy ją odciągnąć w kierunku osiowym. Sprężyna blokuje rękojeść w obu pozycjach (złożonej i rozłożonej).
Wykonania:
- Typ R: z rękojeścią obrotową
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
Ciśnieniowy odlew z aluminium:
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, RAL 9005, wykończony na mat SW
- Kolor srebrny RAL 9006, wykończony na mat SR
-
Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeść obrotowa GN 798.2
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Mechanizm powrotny:
- Stal oksydowana na mat
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2 H7 | 20 mm |
| d3 | 23 mm |
| d4 |
42 mm |
| b | 27 mm |
| h | 4 mm |
| l1 | 24 mm |
| l2 | 53 mm |
| l3 | 85.5 mm |
| r | 80.5 mm |
| Ø Uchwytu | 25 mm |
| Zalecana podkładka pod śrubę z łbem stożkowym | GN 184-22 |
| Waga | 921 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękjeść obrotowa, składana |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.