Oprawka frezarska typu Whistle-Notch WN32 mm - ISO50 DIN2080 | długość 80 mm - 7627 ZM KOLNO 0642176272004
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Oprawka frezarska Whistle-Notch do narzędzi z chwytem walcowym ze spłaszczeniem klinowym DIN 1835-E.
- Typ mocowania to ulepszony konstrukcyjnie standard Weldona o kątowy (2°) docisk narzędzia.
- Wprawia w ruch obrotowy również narzędzia do obróbki otworów, tj. składane wiertła na wymienne płytki skrawające.
- Trzpień stożkowy według SK50 7:24 (DIN 2080)
- Materiał: stal stopowa chromowo-manganowa
- Nawęglane na głębokość 0,7 mm
- Twardość powierzchni 58±2 HRC
- Tolerancja kąta stożka AT3
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (DIN2080) | SK50 |
| d | 32 mm |
| d1 | 72 mm |
| A | 80 mm |
| Fig. | 2 |
| Wkręt | U-4138/0 U-4138/0 |
| U-6794/0 | |
| Kod produktu | 0642 176 272 004 |
Informacje techniczne: chwyt ISO (DIN2080) według firmy DARMET
Dane techniczne
| Średnica otworu | 32 mm |
| Typ i rozmiar oprawki | ISO50 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.