Oprawa obrotowa z chwytem Morse'a kła do rur typu 8882 - Morse 5 - 125MM - ZM KOLNO (Typ 9157)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Oprawa obrotowa z chwytem Morse'a kła do rur typu 8882
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| D | 125 mm |
| A | 95 mm |
| L | 202 mm |
| Kod produktu | 0642 591 571 603 |
Dane techniczne
| Model | 9157 |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | obrotowy: do rur |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.