Nóż tokarski wygięty prawy ze stali szybkotnącej NNZc, wielkość 1212 - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski wygięty.
- Wykonany ze stali szybkotnącej wolframowo-molibdenowej (SW7M).
- Materiały obrabiane płytkami:
- stale wysokostopowe.
Operacje:
- fazowanie,
- planowanie,
- toczenie wzdłużne.

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| h | 12 mm |
| b | 12 mm |
| L | 100 mm |
| n | 7 mm |
| r | 0,4 mm |
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie zewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | 12x12 mm |
| Kierunek | prawy |
| Materiał wykonania | SW7M |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.