Nóż tokarski wygięty prawy NNZc ISO2, wielkość 1616 S10 (P10), do stali
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Przeznaczony do prac jednostkowych i małych serii.
- Wyposażony w szlifowaną płytkę skrawającą z węglików spiekanych S10 (P10).
- Materiał obrabiany płytkami z węglików spiekanych S10 (P10):
- stal,
- staliwo.
- Rodzaj obróbki skrawaniem płytkami z węglików spiekanych S10 (P10): toczenie, wytaczanie, frezowanie i toczenie kopiowe, średniodokładne i dokładne, duże szybkości skrawania przy dobrej sztywności układu obrabiarka - przedmiot - narzędzie; skrawanie przerywane przy zastosowaniu ujemnych kątów natarcia.
Operacje tokarskie nożem NNZc:
- fazowanie,
- planowanie,
- toczenie wzdłużne.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| h | 16 mm |
| b | 16 mm |
| L | 110 mm |
| n | 8 mm |
| r | 0,4 mm |
| Waga | 0,25 kg |
| Nóż tokarski |
ISO 243 ISO 514 |
PN-91 M-58352 |
DIN |
|---|---|---|---|
| Wygięty | ISO2 | NNZc | 4972 |
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie zewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | 16x16 mm |
| Kierunek | prawy |
| Materiał wykonania | S10 (P10) |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.