Nóż tokarski wygięty prawy NNZc ISO2, wielkość 1010 S30 (P30), do stali
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Przeznaczony do prac jednostkowych i małych serii.
- Wyposażony w szlifowaną płytkę skrawającą z węglików spiekanych S30 (P30).
- Materiał obrabiany płytkami z węglików spiekanych S30 (P30):
- stal,
- staliwo z zanieczyszczeniami.
- Rodzaj obróbki skrawaniem płytkami z węglików spiekanych S30 (P30): toczenie, struganie, dłutowanie zgrubne i średniodokładne, małe szybkości skrawania przy małej sztywności układu obrabiarka - przedmiot - narzędzie.
Operacje tokarskie nożem NNZc:
- fazowanie,
- planowanie,
- toczenie wzdłużne.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| h | 10 mm |
| b | 10 mm |
| L | 90 mm |
| n | 6 mm |
| r | 0,2 mm |
| Waga | 0,1 kg |
| Nóż tokarski |
ISO 243 ISO 514 |
PN-91 M-58352 |
DIN |
|---|---|---|---|
| Wygięty | ISO2 | NNZc | 4972 |
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie zewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | 10x10 mm |
| Kierunek | prawy |
| Materiał wykonania | S30 (P30) |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.