Nóż tokarski składany hakowy | 3+4 x 25MM - KENNAMETAL | lewy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Informacje:
- Nóż tokarski składany do obróbki głębokich rowków
- Chwyt stalowy z wewnętrznym doprowadzaniem chłodziwa
- Gwint lewy
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar gniazda | 3+4 |
| CD | 8 mm |
| Wmin | 3 mm |
| Dmin | 40 mm |
| D | 25 mm |
| F | 20,5 mm |
| L1 | 200 mm |
| A | 7 mm |
| Śruba mocująca Torx | MS1571 |
| Klucz Torx | T20 |
| Kod produktu | A25RA3ESL0408M |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.