Nóż tokarski składany | SRGCL-2525-M12 - DARMET | lewy | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Składany nóż tokarski do skrawania zewnętrznego brył obrotowych.
- W zależności od zastosowanej płytki skrawającej może być stosowany przy obróbce zgrubnej, jak i wykańczającej.
- Obecny jest tu najprostszy system mocowania płytek - S - czyli osadzenie ostrza bezpośrednio w gnieździe oprawki i blokowanie jej za pomocą śruby z łbem stożkowym.
- Stosujemy tu okrągłe płytki: RCMT 1204**.
- Kąt przystawienia oprawki do półwyrobu wynosi 30°.
- Zastosowane akcesoria:
- Śruba mocująca: SSSM3,5x12
- Klucz: WR15T
- Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o prawidłowym wykorzystaniu poszczególnych cech noży tokarskich, przeczytaj artykuł.
Graficzna prezentacja możliwych operacji wykańczaka:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| a | 25 mm |
| b | 25 mm |
| L | 150 mm |
| h | 25 mm |
| s | 32 mm |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne według firmy DARMET
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie zewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | 25x25 mm |
| Kierunek | lewy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.