Nóż tokarski składany | PDNNR 2525 M15 - DARMET | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- Stosowany przy obróbce zgrubnej
- System mocowania płytek: P, czyli nakładanie płytki podporowej i skrawającej z otworami cylindrycznymi na kołek i dociskanie ich do wewnętrznej ściany gniazda
- Typ mocowanej płytki: DNMG1506..
- Kąt przystawienia oprawki: 63°
- Zastosowane akcesoria:
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PDNNR 2525M15 |
| a | 25 mm |
| b | 25 mm |
| L | 150 mm |
| e | 37 mm |
| s | 12,5 mm |
| h | 25 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.