Nóż tokarski składany | PSSNR-2020-12K - PAFANA | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: SN..1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 45°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PSSNR 2020-12K |
| H | 20 mm |
| B | 20 mm |
| L | 125 mm |
| F | 25 mm |
| E | 28 mm |
| λs | 0° |
| γo | -8° |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Katalog produktów firmy PAFANA.
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.