Nóż tokarski składany | PSSNL-2525-12K - PAFANA | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: SN..1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 45°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PSSNL 2525-12K |
| H | 25 mm |
| B | 25 mm |
| L | 150 mm |
| F | 32 mm |
| E | 28 mm |
| λs | 0° |
| γo | -8° |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.