Nóż tokarski składany | PSKNR-4040-19 - PAFANA | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: SN..1906..
- Kąt przystawienia oprawki: 75°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PSKNR 4040-19 |
| H | 40 mm |
| B | 40 mm |
| L | 200 mm |
| F | 50 mm |
| E | 34 mm |
| λs | -6° |
| γo | -6° |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.