Nóż tokarski składany | PCLNR-3232-19 - PAFANA | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- Stosowany przy obróbce dokładnej
- System mocowania płytek: P, czyli nakładanie płytki podporowej i skrawającej z otworami cylindrycznymi na kołek i dociskanie ich do wewnętrznej ściany gniazda
- Typ mocowanej płytki: CNMG1906
- Kąt przystawienia oprawki: 95°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PCLNR 3232-19 |
| H | 32 mm |
| B | 32 mm |
| L | 170 mm |
| F | 40 mm |
| E | 25 mm |
| λs | -6° |
| γo | -6° |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.