Nóż tokarski składany | PCBNR-2525-M16 | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: CN..1606..
- Kąt przystawienia oprawki: 75°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PCBNR 2525M16 |
| a | 25 mm |
| b | 25 mm |
| L | 150 mm |
| h | 25 mm |
| s | 22 mm |
| e | 33 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Płytka podporowa | Klucz | Dźwignia kątowa | Tuleja sprężysta |
|---|---|---|---|---|
| SSP0821 | SHPC1204 | WR03S | LVP4 | SPP4 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.