Nóż tokarski składany | MVUNR-2020-K16 | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: M
- Typ mocowanej płytki: VN..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | MVUNR 2020K16 |
| a | 20 mm |
| b | 20 mm |
| L | 125 mm |
| h | 20 mm |
| s | 25 mm |
| e | 45 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.