Nóż tokarski składany | MSRNL-2020-K12 | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: M
- Typ mocowanej płytki: SN..1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 75°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | MSRNL 2020K12 |
| a | 20 mm |
| b | 20 mm |
| L | 125 mm |
| h | 20 mm |
| s | 22 mm |
| e | 36 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Płytka podporowa | Klucz | Łapa mocująca | Kołek mocujący |
|---|---|---|---|---|
| SCM0625 | SHMS1204 | WR03S | CPM1814 | CLM0617 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.