Nóż tokarski składany | MCLNL-4040-R19 | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: M
- Typ mocowanej płytki: CN..1906..
- Kąt przystawienia oprawki: 95°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | MCLNL 4040R19 |
| a | 40 mm |
| b | 40 mm |
| L | 200 mm |
| h | 40 mm |
| s | 50 mm |
| e | 45 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Płytka podporowa | Klucz | Łapa mocująca | Kołek mocujący |
|---|---|---|---|---|
| SCM0830 | SHMC1906 | WR04S | CPM2217 | CLM1021 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.