Nóż tokarski składany | MCLNL-1616-H12 | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: M
- Typ mocowanej płytki: CN..1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 95°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | MCLNL 1616H12 |
| a | 16 mm |
| b | 16 mm |
| L | 100 mm |
| h | 16 mm |
| s | 20 mm |
| e | 32 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Płytka podporowa | Klucz | Łapa mocująca | Kołek mocujący |
|---|---|---|---|---|
| SCM0625 | SHMC1204 | WR03S | CPM1814 | CLM0617 |
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie zewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | 16x16 mm |
| Kierunek | lewy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.