Nóż tokarski składany | PTFNR-16CA-16K - PAFANA | do toczenia wewnętrznego - wkładka nożowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego - wkładka nożowa
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: TN..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 90°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PTFNR-16CA-16K |
| L | 63 mm |
| l | 25 mm |
| a | 8 mm |
| b | 20 mm |
| F | 25 mm |
| H | 16 mm |
| H1 | 25 mm |
| λs | -8° |
| γo | -8° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.