Nóż tokarski składany | PSKNR-16CA-12K - PAFANA | do toczenia wewnętrznego - wkładka nożowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego - wkładka nożowa
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: SN..1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 75°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PSKNR-16CA-12K |
| L | 63 mm |
| l | 25 mm |
| a | 8 mm |
| b | 20 mm |
| F | 25 mm |
| H | 16 mm |
| H1 | 25 mm |
| λs | -8° |
| γo | -7° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.