Nóż tokarski składany | S32S SVQBR 16 - KORLOY (1-06-018671) | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- Stosowany przy obróbce wykańczającej
- System mocowania płytek: S, czyli wkładanie płytki skrawającej bezpośrednio do gniazda i mocowanie jej za pomocą małej śruby
- Typ mocowanej płytki: VBMT 1604.., VCMT 1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 108°
- Zastosowane akcesoria:
- Śruba mocująca: FTGA03515 (SSSM3,5x12)
- Klucze: WR15T, WR03,5S
- Płytka podporowa: SV32S (SHMV1604)
- Śruba do płytki podporowej: SHXN0509F
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S32S SVQBR16 |
| Dmin | 40 mm |
| ød | 32 mm |
| h | 31 mm |
| L | 250 mm |
| s | 22 mm |
| θ | -8° st |
| e | 56 mm |
| f | - |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.