Nóż tokarski składany | S50V-PTFNR-22 - PAFANA | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: P.
- Typ mocowanej płytki: TN..2204..
- Kąt przystawienia oprawki: 91°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S50V-PTFNR-22 |
| Dmin | 43 mm |
| d | 50 mm |
| L | 400 mm |
| F | 35 mm |
| E | 21 mm |
| λs | -10° |
| γo | -6° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.