Nóż tokarski składany | S32S PTFNR16 - DARMET | prawy | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- Stosowany przy obróbce średnio dokładnej.
- System mocowania płytek: P, czyli nakładanie płytki podporowej i skrawającej z otworami cylindrycznymi na kołek i dociskanie ich do wewnętrznej ściany gniazda.
- Typ mocowanej płytki: TN..1604.. (TNMG, TNGG, TNMP, TNUX).
- Kąt przystawienia oprawki: 90°.
- Zastosowane akcesoria:
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S32S PTFNR16 |
| Dmin | 44 mm |
| d | 32 mm |
| L | 250 mm |
| s | 22 mm |
| Ө | -10° |
| e | 50 mm |
| h | 30 mm |
| Płytka | TN..1604.. |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.