Nóż tokarski składany | S25T-SVUCL-16 - wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: VC..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°
Operacje:

Specyfikacja :

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S25T-SVUCL-16 |
| Dmin | 32 mm |
| d | 25 mm |
| L | 300 mm |
| F | 17 mm |
| E | 35 mm |
| λs | -8° |
| γo | 0° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.