Nóż tokarski składany | S25TPTFNL16 - PAFANA | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: P.
- Typ mocowanej płytki: TN..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 91°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S25T-PTFNL-16 |
| Dmin | - |
| d | 25 mm |
| L | 300 mm |
| F | 17 mm |
| E | 31 mm |
| λs | -12° |
| γo | -6° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.