Nóż tokarski składany | S20S-SSKCR-09 - PAFANA | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: SC..09T3..
- Kąt przystawienia oprawki: 75°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S20S-SDUCR-09 |
| Dmin | 22 mm |
| d | 20 mm |
| L | 250 mm |
| F | 13 mm |
| E | 30 mm |
| λs | -5° |
| γo | 0° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.