Nóż tokarski składany | S20Q SVQBL16 - DARMET | lewy | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: VC..T 1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 117°30'
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S20Q SVQBL16 |
| Dmin | 27 mm |
| ød | 20 mm |
| h | 18 mm |
| L | 180 mm |
| s | 14 mm |
| θ | -8° |
| e | 35 mm |
| f | 6,9 mm |
| Płytka | VC_T 1604__ |
Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Klucz |
|---|---|
| SSSM4x8 | WR15T |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.