Nóż tokarski składany | S12M STUCL11 - DARMET | lewy | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: TC..T 1102..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- W zestawie:
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S12M STUCL11 |
| Dmin | 16 mm |
| ød | 12 mm |
| h | 11 mm |
| L | 150 mm |
| s | 8,5 mm |
| θ | 10° |
| e | 27 mm |
| Płytka | TC_T 1102__ |
Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.