Nóż tokarski składany | S10K STFCR09 - DARMET | prawy | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: TC..T 0902..
- Kąt przystawienia oprawki: 91°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S10K STFCR09 |
| Dmin | 12 mm |
| ød | 10 mm |
| h | 9 mm |
| L | 125 mm |
| s | 6 mm |
| θ | -13° |
| e | 25 mm |
| Płytka | TC_T 0902__ |
Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Klucz |
|---|---|
| SSSM2,2x6 | WR06T |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.