Nóż tokarski składany | S10K SDUCR07 - DARMET | prawy | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: DC..T 0702..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca i klucz w zestawie
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S10K SDUCR07 |
| Dmin | 13 mm |
| ød | 10 mm |
| h | 9 mm |
| L | 125 mm |
| s | 7 mm |
| θ | -8° |
| e | 22 mm |
| Płytka | DC_T 0702__ |
Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
Akcesoria i części zamienne:
| Śruba mocująca | Klucz |
|---|---|
| SSSM2,5x5 | WR08T |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.