Nóż tokarski składany | SER-3232-P16 - FANAR | do toczenia gwintów | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Oprawka wykonana jest z kątem pochylenia linii śrubowej o wartości 1,5°.
- Nóż posiada i wymaga stosowania płytki podporowej.
- Typ mocowanej płytki ER16.
- Za pomocą tych oprawek można wykonać również operację rowkowania za pomocą specjalnych płytek do toczenia rowków.
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SER 3232P16 |
| a | 32 mm |
| b | 32 mm |
| l | 170 mm |
| h | 32 mm |
| s | 32 mm |
| Płytka | ER16 |
Płytki do toczenia gwintu FANAR - informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | 32x32 mm |
| Kierunek | prawy |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.